Aktualności
Studia za granicą
Agencje Pośrednictwa Pracy

Aktualności

Serdecznie zapraszamy w dniach 08-12 lutego 2012 na Obóz naukowy realizowany w ramach projektu "Wybieram - Realizuję - Osiągam" przygotowany dla wyróżniających się w nauce uczniów Liceów Ogólnokształcących w Pilicy i Szczekocinach chcących poszerzyć swoją wiedzę z wybranych przedmiotów na poziomie rozszerzonym.

Szczegóły dotyczące obozu naukowego

Miło nam zaprosić Panią/Pana na warsztaty:

Komunikacja interpersonalna

Autoprezentacja

Kreatywność

Trening szybkiego czytania i zapamiętywania

realizowane  w ramach projektu

WYBIERAM-REALIZUJĘ-OSIĄGAM

przygotowanego dla uczniów Zespołu Szkół w Szczekocinach i Pilicy.

Warsztaty odbędą się w dniach

01 oraz 08 października 2011r.

w Zespole Szkół w Szczekocinach

06 oraz 20 października 2011r.

w Zespole Szkół w Pilicy

Warsztaty rozpoczniemy  o godzinie 09.oo a zakończymy o godzinie 16.00 w Szczekocinach, a w Pilicy zaczniemy o 12.00 i zakończymy o 19.00. Szczegóły dotyczące harmonogramu dla Pilicy znajdują się tutaj, a dla Szczekocin tutaj

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia

Zespół Fundacji

Edukacja Bez Granic

Warsztaty umiejętności interpersonalnych

Zapraszamy do udziału w warsztatach rozwijających umiejętności interpersonalne, mnemotechniczne oraz zdolności kreatywnego myślenia. Poniżej znajdują się krótkie programy proponowanych 8-godzinnych warsztatów. Każdy uczeń może uczestniczyć w 2 wybranych przez siebie tematach. Bardzo prosimy o dokonanie wyboru i wpisanie się na listy do 12 września 2011r.

Programy proponowanych warsztatów

Doradztwo edukacyjno - zawodowe

Serdecznie zapraszamy uczestników II edycji projektu Wybieram Realizuje Osiągam na grupowe doradztwo edukacyjno-zawodowe, które rozpocznie się 20 maja 2011.

Szczegółowy harmonogram

Zespół Szkół w Pilicy ul. Zamkowa 7

W dniu 17 maja 2011 r. o godz, 8:30 serdecznie zapraszamy uczniów klas drugich na spotkanie informacyjne w ramach projektu "Wybieram- Realizuję- Osiągam".

W trakcie spotkania przedstawione zostaną warunki uczestnictwa w projekcie w ramach II edycji oraz zaprezentowane będą oferowane formy wsparcia dla Uczestników Projektu.

Zespół Szkół w Szczekocinach, ul. Spacerowa 12

W dniu 18 kwietnia 2011 r. o godz, 9:40 serdecznie zapraszamy uczniów klas drugich na spotkanie informacyjne w ramach projektu "Wybieram- Realizuję- Osiągam".

W trakcie spotkania przedstawione zostaną warunki uczestnictwa w projekcie w ramach II edycji oraz zaprezentowane będą oferowane formy wsparcia dla Uczestników Projektu.

W dniu 02 marca 2011 r. serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami śląskich uczelni wyższych

Zespół Szkół w Pilicy, ul. Zamkowa 7

8:45-9:30 - prezentacja oferty edukacyjnej Politechniki Śląskiej

9:30-10:15 - prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

10:15-11:00 - prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu Śląskiego

Zespół Szkół w Szczekocinach, ul. Spacerowa 12

11:30-12:15 - prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu Śląskiego

12:15-13:00 - prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

13:00-13:45 - prezentacja oferty edukacyjnej Politechniki Śląskiej

Zapraszamy na Obóz naukowy realizowany w ramach projektu "Wybieram - Realizuję - Osiągam" przygotowany dla wyróżniających się w nauce uczniów Liceów Ogólnokształcących w Pilicy i Szczekocinach

Szczegóły dotyczące obozu naukowego

W okresie od września 2010 r. do maja 2011 r. oraz od września 2011 r. do maja 2012 r., zapraszamy maturzystów Liceów Ogólnokształcących w Szczekocinach i Pilicy do udziału w zajęciach, które przygotują Was do matury ale także  pozwolą zdefiniować cele edukacyjne i zawodowe, nabyć umiejętności niezbędne do samorealizacji i rozwoju osobistego.