PRZETARGI
PROJEKTY ZREALIZOWANE

Zachęcamy do zapoznania się z projektami UE, które dotychczas zrealizował nasz zespół:
 Zwiększenie innowacyjności sektora MŚP
 Doświadczenie kapitałem na starci
Drugi start
 Życiowy start
 Phare 2000 "Szkolenia dla Pracowników MŚP"
 Phare 2001 "Promocja  Zatrudnienia i Rozwoju Zasobów Ludzkich"

Poniżej przedstawiamy zrealizowane przez naszą Fundację projekty:

01.04.09 - 29.10.10

Śląski Portal na Rzecz Innowacji jest projektem, współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, wspierającym innowacje, transfer i komercjalizację technologii. Podstawowym instrumentem tego projektu jest  serwis internetowy, do którego link znajduje się poniżej. Portal będzie stanowić miejsce wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedsiębiorcami i naukowcami - miejsce styku, które umożliwi nawiązywanie współpracy pomiędzy zainteresowanymi stronami, głównie światem nauki i biznesu - więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie ŚLĄSKIEGO PORTALU NA RZECZ INNOWACJI.

Partnerzy:

Rekrutacja do projektu Akademia Sukcesu rozpoczęta - zapraszamy studentów III, IV, V roku lub absolwentów (do roku czasu) Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego zamieszkałych na terenie województwa śląskiego do uczestnictwa.

15 marca odbędzie się konferencja inaugurująca Akademię Sukcesu. Wszystkie szczegóły organizacyjne zostaną podane w późniejszym terminie.

Projekt realizowany jest w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich 2004 ? 2006 Rozwój społeczeństwa opartego na wiedzy, Działanie: Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki ? Doskonalenie umiejętności i kwalifikacji kadr.

Celem projektu jest przeszkolenie 74 pracowników agencji reklamowych Oddziałów Terenowych TVP S.A. i 16 osób prowadzących działalność gospodarczą, a pozyskujących reklamy dla OTTVP S.A.

ZPORR Działanie 2.5
Promocja Przedsiębiorczości
Mamy przyjemność poinformować Państwa, że realizujemy drugą edycję projektu "Przedsiębiorca na starcie". Do udziału zapraszamy osoby planujące rozpocząć własną działalność gospodarczą.

"OUTDOOR POD ŻAGLAMI"

Organizujemy kilkudniowe (3-5 dni) rejsy integracyjne na Pojezierzu Mazurskim, w okresie od początku maja do końca września. W czasie ich trwania grupa 10-15 pracowników bierze udział w outdoor'owym szkoleniu integracyjnym prowadzonym przez doświadczonych trenerów oraz doświadczonych żeglarzy. Organizacja szkolenia dostosowana jest do oczekiwań firmy i możliwości uczestników. Oferujemy wersje:

• light - łączącą przyjemne z pożytecznym
  • strong - zapewniającą maksimum mocnych wrażeń dla osób o silnych nerwach

Cena każdego rejsu uzgadniana jest indywidualnie z Klientem i zależy m.in. od wyznaczonego szlaku żeglugi, czasu trwania, liczby uczestników.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizaowaniem szkolenia "OUTDOOR POD ŻAGLAMI" zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem.

Kolejna edycja dotowanych w 80% szkoleń dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Jeżeli jesteś właścicielem, menadżerem, pracownikiem MŚP, chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe podczas dotowanych w 80 % szkoleń- zapraszamy.
Od stycznia 2006 r. Centrum Wspierania Biznesu we współpracy z Fundacją Edukacja Bez Granic rozpoczyna realizację szkoleń w sześciu blokach tematycznych.

Zapraszamy na stronę projektu

PRZEDSIĘBIORCA NA STARCIE

Celem projektu jest aktywne wspieranie zatrudnienia, poprzez stymulowanie powstawania nowych mikroprzedsiębiorstw oraz zapewnienie kompleksowego wsparcia mającego pomóc w pokonaniu barier utrudniających rozpoczęcie działalności gospodarczej

Przedsiębiorca na starcie_logo

WZROST KOMPETENCJI OSÓB POZYSKUJĄCYCH REKLAMY DLA DZIENNIKA ZACHODNIEGO

W ramach SPO RZL, Działanie 2.3a Doskonalenie umiejętności i kwalifikacji kadr, Fundacja Edukacja Bez Granic, jako lider projektu, zdobyła dotację na realizację projektu ?Wzrost kompetencji osób pozyskujących reklamy dla Dziennika Zachodniego?.
Celem Projektu jest podniesienie kwalifikacji pracowników agencji reklamowej "Dziennika Zachodniego" i osób prowadzących działalność gospodarczą, pozyskujących ogłoszenia dla "DZ". Cel zostanie osiągnięty przez udzielenie profesjonalnego wsparcia w formie szkoleń i zindywidualizowanego doradztwa.

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM SZKOLEŃ W ZAKRESIE OCHRONY ŚRODOWISKA

Celem działania jest promocja konkurencyjności polskich przedsiębiorstw i polskiej gospodarki poprzez inwestowanie w kwalifikacje zasobów ludzkich przedsiębiorstw. Projekt przyczyni się do zwiększenia świadomości oraz wiedzy dotyczącej regulacji prawnych w zakresie ochrony środowiska wśród kadr odpowiedzialnych w MŚP za sprawy ochrony środowiska.